Forum · Strona główna · Download Lipiec 21 2018 15:35:43
Nawigacja.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 187
Najnowszy Użytkownik: ~Serviceskw
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Last Seen Users
KamorkasKa 8 weeks
Aczu19 weeks
Dondurry21 weeks
XMikoDikoX31 weeks
VaRiZXRqZ53 weeks
kaitlynt4yz59 weeks
AndrzejBig62 weeks
Xiromant64 weeks
BigBonusrhync64 weeks
SteveLed71 weeks
Katalogi Stron WWW
Katalog stron

katalog stron internetowych

katalog stron

Toplisty
Powered by  MyPagerank.Net
Powitanie

Przed GP Europy
 Grand Prix Europy zostanie chyba najbardziej zapamiętane. Przed nim RaceLiga znalazła się na bardzo poważnym zakręcie z którego właśnie zaczyna wychodzić. Było nawet tak że przez jakiś czas liga była zawieszona. Ale teraz wznawiamy działalność i chcemy aby teraz wszystko przebiegało bez problemów. Przed nami wyścig na ulicznym torze Valencia Street Circuit. Tor jest położony w Hiszpanii i będzie to drugi rozgrywany w tym państwie wyścig. Faworytów nie znamy ponieważ nie wiemy kto zdecyduje się z nami zostać. I w związku z tym proszę wszystkich graczy którzy jeździli do tej pory o informację czy zamierzają dalej jeździć czy zdecydują się odejść, sam również będę się z nimi kontaktował. Weekend wyścigowy rozpoczniemy gdy wszystkie miejsca będą pełne.

Plan Tygodnia

Trening - Dzień i godzina nieznana
Kwalifikacje - Dzień i godzina nieznana
Wyścig - Dzień i godzina nieznana

Aczu dnia kwiecień 11 2010 20:16:40
7 Komentarzy · 855 Czytań · Drukuj
Sensacja !!! BMW wycofuję się z RaceLigi !!!
 Tuż po GP Węgier zespół BMW-Sauber ogłosił sensacyjną dla całego padoku wiadomość. Otóż po III sezonie RaceLigi zespół wycofuję się z rozgrywek. Zespół ogłosił sprzedaż zespołu plotki głoszą że miałby go odkupić sam Peter Sauber. Jak narazie nie wiemy co się stanie z kierowcami, a właściwie z jednym kierowcą - Bieńkiem. Jego menedżer mówi że podobno są rozmowy z kilkoma zespołami - Mówi się albo o Renault albo McLarenie.

Więcej informacji wkrótce.
Aczu dnia marzec 19 2010 16:04:51
2 Komentarzy · 305 Czytań · Drukuj
Paller wygrywa GP Węgier !!! Zapowiedź GP Europy.
 GP Węgier z pewnością należało do tych GP z serii nuda. Nie było sensacyjnych rostrzygnięć ale z pewnością niektóre były bardzo kontrowersyjne.

Do Kwalifikacji przystąpili Aczu, Paller93, Szczy16, Okoń, Michalorek96. Całość nie była ciekawa a wygrał je Paller przed Aczu, Szczym, Okoniem i Michalorkiem, w międzyczasie dołączył do reszty Damian K.

Wyścig rozpoczął się od świetnego startu Aczu i jeszcze lepszego startu Szczego który wysunął się na prowadzenie. Nie nacieszył się nim zbyt długo gdyż został uderzony przez kierowcę czerwonego Ferrari i wycofał się. Paller doganiał ówczesnego lidera Aczu i po kilku okrążeniach walki wysunął się na prowadzenie. W międzyczasie odpadli Michalorek i Damian K i tak oto została tylko trójka, która w tej kolejności dojechała do mety.

Następne GP to GP Europy które odbędzie się na Valencia Street Circuit w Hiszpanii na które serdecznie zapraszamy.

Plan Tygodnia
Trening - 19.03 - 20:30
Kwalifikacje - 20.03 - 20:40
Wyścig - 20.03 - 21:00
Aczu dnia marzec 19 2010 12:45:11
3 Komentarzy · 343 Czytań · Drukuj
GP Niemiec: Dublet Ferrari !!!
 Ferrari całkowicie dominuje III sezon RaceLigi. Kierowcy tego zespołu wygrali wszystkie wyścigi sezonu z wyjątkiem GP Australii oraz GP Turcji. We wczorajszym GP zobaczyliśmy popis Scuderii.

Na kwalifikacje zjawiło się 7 graczy, wystartowało jednak 6 ponieważ Kuba z McLarena musiał się pożegnać się z sesją kwalifikacyjną ponieważ miał błędy gry spowodowane brakiem obecności Patchów. Przez dłuższą część kwalifikacji na prowadzeniu był Aczu a za nim Ziubson, długo to jednak nie trwało ponieważ Ziubson wykręcił fenomenalny czas i nie dał złudzeń reszcie że to on najbardziej się będzie liczył. Gdy kierowcy sie kłócili gdzie kto ma być i gdzie kto będzie to jeszcze czasy poprawiało kilku kierowców. Byli to Aczu, Bieniek, Okoń oraz debiutant Michalorek96, jednak żaden z nich nie poprawił pozycji. Pierwsza linia dla Ferrari później Szczy16, Okoń, Bieniek, Michalorek i na samym końcu bez mierzonego okrążenia Paller93.

Wyścig zaczął się od znakomitego startu Aczu który już na pierwszych metrach wyprzedził Ziubsona i rozpoczęła się walka pomiędzy tymi kierowcami ponieważ Ziubson był wyraźnie szybszy. Na czwartym kółku Aczu w ostatnim zakręcie skapitulował i Ziubson pomnknął do przodu niczym gepard. Za tą dwójką jechał Szczy a dalej Okoń, Bieniek, Michalorek oraz Damian K który w ostatniej chwili zdążył na wyścig a już w pierwszym zakręcie stracił swój  wielki jak kłoda spojler. Jako pierwsi na pit-stop zjechali kierowcy z końca stawki a ostatni był Aczu jednak to nie przyniosło zmian w pozycjach zajmowanych przez kierowców. W dalszej części wyścigu z wyścigu odpadli Michalorek i Bieniek a na 3 kółka przed końcem zrezygnował Paller. Tymczasem problemy miał Ziubson który się spinał, spinał i tak się spiął że na 2 kółka przed metą kierowcy Ferrari zamienili się miejscami. Wygrał Aczu przed Ziubsonem, Szczym, Okoniem i Damianem K. Już w następnym tygodniu RaceLiga przeniesie się do Węgier gdzie czekamy na pasjonujący wyścig. W uzupełnieniu wyniki.

Z garażu FSO F1 Team mówił dla państwa Aczu z Bimberlandii.
Aczu dnia luty 28 2010 10:03:22
Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 371 Czytań · Drukuj
GP Wielkiej Brytanii: Powrót Ziubsona!
 Za nami rywalizacja kierowców Race Ligi na torze Silverstone. Już na początku zaczęło się bardzo ciekawie, ponieważ na torze zjawiła się 10 kierowców.
W kwalifikacjach równych sobie nie miał debiutant w barwach Renault - Czesio, który znokautował wręcz resztę stawki. Na kolejnych pozycjach różnice były bardzo niewielkie. Start w pierwszej linii zagwarantował sobie Damian. W drugiej linii pojawił się czerwony bolid mistrza świata oraz biała maszyna Pawła. W trzecim rzędzie ustawili się partnerzy z jednego zespołu w serii GP2, czyli Okoń i Ziubson. Na kolejnych miejscach ujrzeliśmy bolidy Kuby, Szczego, Bieńka oraz Pallera, który zamykał stawkę na starcie.
Podczas sesji Warm Up nawierzchnia toru była mokra, ale gdy bolidy ustawiły się na polach startowych świeciło słońce i wszyscy mogli pojechać na slickach. Jak rakieta wystartowali kierowcy Ferrari wysuwając się na drugie i trzecie miejsce, zaraz za Czesia. Po chwili Aczu wyprzedził debiutanta, a ten musiał się bronić przed atakami Ziubsona. Pod koniec pierwszego okrążenia popełnił błąd i spadł w dół w klasyfikacji. Wszyscy sądzili, że Ferrari odniesie na torze Silverstone podwójne zwycięstwo, ale na początku drugiego okrążenia, na pierwszym, bardzo szybkim zakręcie, Aczu stracił kontrolę nad swoim F60, wypadł z toru i rozbił swój bolid o bandy okalające tor. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ponieważ jak wszyscy wiemy na wzmocnienie popija on bardzo duże ilości bimbru własnej produkcji. Na prowadzeniu wyścigu znalazł się Ziubson i jak się okazało nie stracił go aż do mety. Zaraz za nim jechał Paller, a trzeci podróżował Czesio. W między czasie z rywalizacji wycofał się kierowca Red Bulla - Damian. Paller obrał bardzo dziwną taktykę i po przejechaniu niecałej połowy wyścigu odwiedził swoich mechaników. Z resztą podobną strategię obrał Czesio. Po zjeździe tych kierowców na drugie miejsce wskoczył Okoń. Drugi z kierowców Renaulta zjechał na tankowanie po przejechaniu mniej więcej połowy wyścigu. W walce w ogóle nie liczyli się Bieniek, Szczy oraz Kuba. Ten drugi po 15 kółkach wycofał się z rywalizacji. Ziubson do boksów zjechał po 14 okrążeniach wyścigu, ale przewaga jaką miał nad drugim Czesiem, który w między czasie uporał się z Pallerem wystarczyła, aby z nawiązką znaleźć się na pierwszym miejscu po wyjeździe z boksów. Do mety sytuacja w klasyfikacji wyścigu nie zmieniła się i Ferrari pewnie utrzymuje się na szczycie klasyfikacji konstruktorów.
Ziubson dnia luty 20 2010 22:25:12
3 Komentarzy · 316 Czytań · Drukuj
BrawnGP powraca !!! Paweł wygyrwa wyścig w Turcji !!!
 Być może GP Turcji nie należało do arcyciekawych GP jak poprzedni wyścig w Monako, ale jednak doszło do kilku sensacyjnych wydarzeń. Pierwszą z nich jest napewno dominacja Pawła podczas GP Turcji ale po kolei.

Do kwalifikacji poraz pierwszy w sezonie przystąpił komplet zawodników, jednak nie obyło się bez kar a otrzymał ją Damian K ponieważ się spóźnił (kto wie może kończył piwko ; ) ) lecz nie musiała zostać zastosowana gdyż kierowca Red Bull'a zajął ostatnie - 7 miejsce. Przez długą część kwalifikacji na prowadzeniu był Paweł. Na niedługą chwilę na tym miejscu zastąpił go Aczu lecz po paru minutach spadł na 4 miejsce a prowadził wyżej wspomniany Paweł. Drugi był Ziubson a potem Okoń. Gdy już się zrobiła sielankowa atmosfera i większość była w boksach Aczu walczył o dziesiąte sekundy i rzutem na taśmę udało się wskoczyć na drugie miejsce. Dalej byli Ziubson, Okoń, Szczy, Bieniek oraz Damian K.

Start do wyścigu zaczął się od atomowego startu Aczu który dzięki swojemu systemowi KERS natychmiast awansował na pierwsze miejsce a Paweł spadł na 4 miejsce. Kierowca zespołu Rossa Brawna natychmiast przebił się na drugie miejsce i już na następnym okrążeniu Aczu musiał uznać wyższość bolidu BrawnGP. Za tą dwójką spokojnie podążali Okoń, Ziubson, Szczy, Bieniek oraz Damian K. Po kilku okrążeniach można było dostrzec że bolidy Ferrari nie najlepiej sprawują się w I sektorze, skutkiem tego okazał się spin Aczu a całość wyśmienicie wykorzystał Okoń awansując na drugą lokatę i powoli oddalając się od kierowcy Ferrari. Za nim podążał jego kolega z zespołu - Ziubson i obaj jechali bardzo podobnym tempem. Sesję pit-stopów otworzył Paweł na następnym kółku Okoń i potem kolejno cała reszta a wszystko zakończył najcięższy Aczu. I właśnie wtedy zaczęły się schody... Bieniek już z boksów nie wyjechał z powodu problemów z hamulcami, Ziubson z kolei przekroczył dozwoloną prędkość i otrzymał karę Stop&Go, a Okoniowi również zaczęły padać hamulce i bardzo zwolnił. Gdy o sprawie dowiedział się Aczu, zaczął gnać jak szalony i odrabiał do Okonia po 3 sekundy na okrążeniu ze swojej 20-sekundowej straty. Na ostatnim okrążeniu Aczu był tuż za kierowcą Renault lecz nie udało się podskoczyć wyżej. Wygrał Paweł przed Okoniem, Aczu, Ziubsonem, Szczym i Damianem K. Już dzisiaj odbędzie się wyścig o GP Wielkiej Brytanii i bardzo przepraszamy za poślizg związany z akualizacją strony.
W uzupełnieniu wyniki.
Aczu dnia luty 15 2010 15:39:56
Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 520 Czytań · Drukuj
Monako czar...Film z GP Monako!!
Nie do pomyślenia byłoby, żeby GP takie jak GP Monako nie zostało ukazane z perspektywy zarówno kierowców jak i widzów zgromadzonych na torze. A więc drodzy Ligowicze przedstawiam wam "skrót" wyścigu o GP Monako. Mam nadzieję, że się spodoba !!

Szczy16 dnia luty 09 2010 16:16:48
0 Komentarzy · 1279 Czytań · Drukuj
Passa Ferrari Trwa !!! Królewski wyścig w Monako.
 Monako to śmietanka wyścigów Formuły 1. Wszędzie przepych, luksus oraz góra kasy na każdym kroku. Pełno znanych osobistości i wśród tego wszystkiego niezwykle zmotywowani kierowcy RaceLigi, jak się później okazało podczas tego wyścigu nie można się było nudzić.
Już podczas kwalifikacji były ogromne emocje. Różnice pomiędzy miejscami były bardzo małe. Aczu wygrał kwalifikacje przed Szczym o zaledwie 7 setnych sekundy a przed trzecim Damianem K 25 setnych sekundy !!! Natomiast 4 i 5 miejsce przedzieliło zaledwie 5 setnych sekundy!!! Niestety pomiędzy miejscami 3 i 4 różnica była duża. Jednak wszystko nam zrobrazowały wypowiedzi zawodników. "Ciasno jak w dupie" - Aczu, "Dwa Światy" - Okoń. Wszystko to zapowiadało arcyciekawy wyścig.

Jeszcze przed wyścigiem dało się zauważyć luźną atmosferę na paddocku - Aczu gonił Damiana po garażach z alkomatem bez baterii. Gdy pościg przeniósł się do garażu Red Bull'a rozśmieszony wszystkim Szczy stwierdził "Niech się gonią", uruchomił bolid i stwierdził, że wybiera się na imprezkę, na której powinien być jednak jak się okazało na drodze stanęli mu wysłannicy Al-Kaidy nasłani przez Aczu jednak nie udało im się zatrzymać kierowcy Red Bull'a, który pomknął do najbliższego klubu, który był mu po drodze. Dopiero po namowach Damiana udało się Szczego ściągnąć z powrotem na tor.
Aczu nie udało się ani złapać Damiana, ani też naładować swojego alkomatu(Made by Al-Kaida).

 Start przebiegł dosyć spokojnie, Aczu wystrzelił niczym z procy i nie stracił swojej pozycji, Szczy miał trochę wolniejszy start(pewnie z powodu spożytej ilości napojów alkoholowych), także Damian K po kilku piwkach nie zaliczył dobrego startu jednak utrzymali oni swoje pozycje. Na pierwszych okrążeniach w stawce było bardzo gorąco i Szczy co chwilę przymierzał się do ataku na Talibka, ale w jednym z zakrętów przeholował i stracił przednie skrzydło w wyniku czego udał się do boksu i opuścił go ze stratą ok 15 sekund. W niewiarygodnym wręcz tempie zaczął odrabiać straty i wyprzedził jadącego przed nim Pawła, który ucierpiał w starciu z Okoniem, następnie przed chwilą wymienionego wślizgując się od wewnętrznej w przedostatnim zakręcie gdzie był może kilkanaście cm od ściany, a następnie udało mu się wyprzedzić Damiana, który odwiedził boksy. Ostatnim celem na jego liście przyklejonej do ściany kokpitu był Aczu, którego dogonił w przeciągu kilku okrążeń jednak kierowca Ferrari tanio skóry nie chciał sprzedać i kierowcy wdali się w walkę. Zmieniali się co chwila pozycjami jednak skończyło się na tym że w RB5 Szczego opony zużyły się do tego stopnia że postawnowił odwiedzić boksy. Zrobił to będąc jedną dziesiątą sekundy za bolidem Aczu myśląc, że kierowca Ferrari też wybiera się do alei serwisowej, tak się jednak nie stało. Szczy po opuszczeniu boksów znalazł się za Damianem, na którego potem wpadł, ale na szczęście nic groźnego się nie stało i kierowcy kontynuowali jazdę. W międzyczasie Okon stracił oba skrzydła, a Paweł uszkodził bolid na jednej ze ścian i wycofał się z wyścigu. Gdy Szczy dogonił już czerwone Ferrari wnet przystąpił do ataku i na 3 okrążenia przed metą wyprzedził Aczu jednak na końcu przedostatniego okrążenia jego opony znów dały o sobie znać i uderzył czołowo w ścianę i stracił przednie skrzydło, pozycję i 10 sekund do Aczu. Udało mu się jednak przekroczyć metę na drugiej pozycji, a Aczu nie posiadał się ze szczęścia, wykrzyczał trzykrotnie przez radio "Talib BOOM!!" i od razu skomentował, że był to najlepszy wyścig w RaceLidze, pełen akcji, wypadków, ryzykownych wyprzedzeń itp. Na wyścigu zabrakło niestety Ziubsona, który został poturbowany przez 4 bolidy w wyścigu w Lua League, Pallera, który postąpił podobnie jak Szczy i udał się z kolegami na popijawę, jednak Ross Brawn nie dał rady namówić go do powrotu za kółko nawet oferując mu furgonetkę bananów.
Tak więc za nami jak wszyscy zgodnie stwierdziliśmy najlepszy wyścig w historii RaceLigi. Już za tydzień odbędziemy wyścig o GP Turcji, gdzie liczymy na frekwencję podobną do tej z Hiszpani gdzie na starcie stawiło się 8 kierowców. Czy to GP będzie równie emocjonujące i wyrównane jak GP Monako?? Przekonamy się za tydzień. Z toru w Monako żegnają państwa Aczu oraz Szczy16!!

Aczu dnia luty 07 2010 09:28:20
Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 383 Czytań · Drukuj
Przed GP Monako:
 Kierowcy z upalnej Hiszpanii, gdzie, gdy pada deszcz ktoś gasi światło, przenoszą się teraz do szalonego Monako, gdzie pięćset lat temu, na tym torze, Adam Mickiewicz powiedział, że do bułki z solą najlepszy jest banan. I na GP na tym torze zaprasza państwa Paweł Rządzi oraz Habba Babba. W kuluarach mówi się, że zespół Ferrari stoi aktualnie w korkach pod Bochumem i nie wiadomo, czy ich obaj kierowcy zdążą dotrzeć na wyścig. W Padocku krążą pogłoski o tajemniczym wypadku w zespole BMW, gdzie podobno mechanicy zespołu przegrali w kasynie wszystkie nowe silniki, ale te plotki mogą okazać się nieprawdziwe, bo kto by chciał super zawodne silniki tego zespołu? W gronie faworytów wymienia się kierowców Red Bulla, ale jak wiemy, głodny zwycięstw jest także Paller i nowy nabytek McLarena - Kuba. Zespół Ferrari wolałby jednak, aby swoje apetyty ci kierowcy zaspokoili w bufecie, a pierwsze miejsca przypadły tylko ich kierowcom. Nikt nie może skreślić z kandydatów do zwycięstwa szalonego i szybkiego niczym podwodny gepard Okonia, który tylko czeka, aby swoim R29 przekroczyć jako pierwszym linię mety.
GP Monako jest całkowicie szaloną eliminacją. Moim zdaniem do mety dojedzie znikomy procent kierowców, jeżeli komuś dane będzie dojechać. Jeżeli ktoś lubi kaskaderską jazdę i widok rozbitego bolidu Aczu, to zapraszamy na relację z GP Monako już dziś wieczorem! "Oj będzie się działo!" - jak mówi to jeden szalony działacz harytatywny.
Ziubson dnia luty 06 2010 12:01:46
1 Komentarzy · 299 Czytań · Drukuj
GP Hiszpani dla Ziubsona
 W jakże wyjątkowo gorącym miejscu odbywało się następne GP. Mowa o GP Hiszpanii w którym wspaniale poradził sobie Ziubson.Owy zawodnik udowodnił jak mocnym bolidem włada team Ferrari,a do tego trzeba doliczyć PP Aczu. Na podium stanął również Kuba,oraz Okoń. Pierwsze trójce serdecznie Gratulujemy,a już dzisiaj zapraszamy na GP Monaco! Kto udowodni że bariery nie są przeszkodą i wykaże się niesamowitym refleksem? Dowiemy się już podczas najbliższego weekendu
damian k dnia luty 05 2010 19:54:01
2 Komentarzy · 326 Czytań · Drukuj
Dublet Ferrari w Bahrainie!
Z gorącego, ale nie suchego Bahrainu, a dokładniej z toru Sakhir, wita państwa dziennikarz magazynu sportowego "Dawej Kazik" - Ziubson. Na GP Bahrainu zjawiły się tylko dwa zespoły, co jest bardzo niepokojącym wynikiem. Czyżby kryzys gospodarczy dotykał innych? Tylko Ferrari i Red Bull stanęło do walki o zwycięstwo. W kwalifikacjach najlepszy okazał się Damian K, który potwierdza swoją świetną dyspozycję. W pierwszej linii towarzyszył mu jego nowy kolega z zespołu - Szczy, który obraził się na zespół Rosa Brawna i przeszedł pod rogi czerwonego byka. Tyły obstawili kierowcy Ferrari. Start do wyścigu odbył się na suchym torze, jednak po kilku kółkach zasnuwające niebo chmury spuściły na obiekt Sakhir deszcz. Wyścig zdominowany został przez lagi i synchronizacje. Na starcie doszło do kolizji między Damianem i Ziubsonem, ale tylko ten pierwszy na tym poważnie ucierpiał i uszkodzonym bolidem musiał męczyć się przez cały wyścig. Na prowadzeniu znalazł się Szczy, a Ziubson po walce z Aczu objął drugą lokatę. Po błędzie Szczego jednak Ziubson wysunął się na prowadzenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że w końcu wygra on pierwszy wyścig w sezonie. O drugie miejsce walczyli Aczu i Szczy i to mistrz świata znalazł się na drugiej lokacie. Z ogromną stratą stawkę zamykał Damian. Gdy Ziubson wypracował sobie pokaźną przewagę nad kolegą z zespołu w jego bolidzie doszło do awarii hamulcy. Nie poddał się on jednak i przez kilka ostatnich okrążeń walczył z bolidem o doprowadzenie go do mety. Udało się to, ale blisko 40 sekundowa przewaga nad Aczu stopniała do zaledwie 3 sekund. Gdyby wyścig trwał okrążenie dłużej, można by mówić o ciągu dalszym pecha kierowcy Ferrari... Trzecie i czwarte miejsce zajęli kierowcy Red Bulla, co na pewno w pełni nie nasyciło apetytów Szczego i Damiana.
Przed nami kolejna eliminacja sezonu - GP Hiszpanii. Czy zespół Ferrari znów odniesie tam zwycięstwo? A może drugi dublet? Dowiemy się tego już niebawem.
Ziubson dnia styczeń 27 2010 15:33:15
5 Komentarzy · 590 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
Najbliższy Wyścig

GP Europy

Trening - Nieznane
Kwalifikacje - Nieznane
Wyścig - Nieznane

Ilość Okrążeń - 20+1

Klasyfikacja Kierowców
1
Aczu
0
2
Damian. K
0
3
Wolne !!!
0
4
Wolne !!!
0
5
Wolne !!!
0
6
Wolne !!!
0
7
Wolne !!!
0
8
Wolne !!!
0
9
Wolne !!!
0
10
Wolne !!!
0
11
Wolne !!!
0
12
Wolne !!!
0
13
Wolne !!!
0
14
Wolne !!!
0
15
Wolne !!!
0
16
Wolne !!!
0

Klasyfikacja Zespołowa
1
McLaren
0
2
MercedesGP
0
3
Red Bull
0
4
Ferrari
0
5
Williams
0
6
Renault
0
7
Lotus
0
8
HRT
0


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~BigBonusrhync
DATA: 26/04/2017 18:33
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

~BigBonusrhync
DATA: 22/04/2017 04:40
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

~BigBonusrhync
DATA: 03/04/2017 19:01
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

~KamorkasKa
DATA: 05/02/2017 23:09
Sex Movie Amateur Long , free cum blowjob video mature old fuck tube free online sex play .
Women Enjoy Anal Sex - sex act reality porn tube movie movie humps girl porn .
Megan Teen Sex Vid Tube

~KamorkasKa
DATA: 26/01/2017 01:14
Adult Clip Free Porn , petitse ladies having sex give themselves oral sex contortionists old women they real fuck black stripper .
Hurting Butt Sex Movie - crazy teen sex pic movie man and woman ha

~KamorkasKa
DATA: 23/01/2017 15:21
Hard Teen Pussy Fuck , milf video free xxx free black on white sex video ashlyn gere sex full film .
Older Fuck Able Pussy Video And - sex housewife having sex mature interracial porn video .
Nak

~Shanquan68
DATA: 29/10/2014 04:46
Silver Cleaner. replicas
watches
replica rolex watches for sale youhall haudiovideoe to think ingmostt

~Shanquan68
DATA: 29/10/2014 03:33
good eye or simply follow some of my leads you will get to enjoy a good quality Rolex Milgauss replica for a little under $200 which would be an average good quality price. We all know that having mul

~Shanquan68
DATA: 04/07/2014 17:22
your region in thoughts. For instance, if your shop is in an affluent region, then carrying highend gowns and accessories might much better cater towards the requirements of the audience.2Select a ret

~Shanquan68
DATA: 12/06/2014 10:04
. The watches will probably be equipped having a crocodile leather strap and an 18karat gold buckle.The "La Carrousel des Montres" in La ChauxdeFonds will host the collection of Frederic Jou